UH CAR, s.r.o. – Půjčovna dodávek

Půjčit si vůz může být někdy mnohem praktičtější než ho vlastnit. A také to vyjde levněji. Půjčovna UH CAR v Uherském Hradišti má v nabídce kromě běžných osobních vozů také dodávky, obytné vozy a karavan Nabízené osobní vozy jsou převážně značky Citroen, dále tu nalezneme několik Opelů a také klasiku v podobě Škody Roomster a jedno malé Suzuki.
Atraktivní půjčení na půl dne
Ve většině půjčoven se vozy standardně půjčují minimálně na jeden den. Zejména u dodávek je to ale někdy zcela zbytečné, protože jde jen o to, abyste převezli pár věcí z místa A do místa B a poté už vůz nepotřebujete. U všech vozů, tedy jak dodávek, tak osobních, je možné i zapůjčení pouze na půl dne, kdy platí nižší sazba a na vypůjčení určitě ušetříte. To ovšem neplatí pro karavan a obytné vozy, kde by to ale, ruku na srdce, bylo opravdu zbytečné. Všechna vozidla v nabídce mají platné havarijní pojištění, což znamená, že jste krytí před širší škálou problémů, než nabízí klasické povinné ručení. Jistě potěší i možnost zapůjčit si střešní nosič za příjemných sto korun na den.
Kdo si může půjčit vůz?
Podmínky sice nejsou na stránkách půjčovny přesně vypsané, ale obecně pro vozy z půjčovny platí, že musíte mít platný občanský a řidičský průkaz. V případě zapůjčení na firmu nebo na živnostníka ještě výpis ze živnostenského nebo obchodního rejstříku.
Možný je i prodej
UH CAR není pouze půjčovnou, ale především také autorizovaným prodejcem vozů značek Citroen, Suzuki a Opel. Pokud tedy máte zájem o vlastní nové vozidlo některé z těchto značek, můžete se na UH CAR obrátit. K mání jsou také ojetá bazarová vozidla, kde už je záběr značek širší.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Půjčovny dodávek v ČR
Compare items
  • Total (0)
Compare
0