Auto Menšík Přerov – pronájem dodávek

Stěhujete se, nebo potřebujete hodit na letiště a nevejdete se do auta? To jsou nejčastější důvody, proč si lidé většinou půjčují dodávku.

Naštěstí je v Česku půjčoven dodávek dostatek a ne každý, kdo tak potřebuje převést něco většího si hned musí kupovat vlastní užitkový vůz.

Jednou z půjčoven, která funguje v Olomouckém kraji, přesněji řečeno v Přerově je firma Auto Menšík Přerov. Pojďme se nyní podívat na to, jak tato půjčovna dodávek funguje, co mají ve vozovém parku, za jaké ceny půjčení dodávky nabízí a také jaké zkušenosti a reference mají jejich zákazníci s touto firmou.

Na webových stránkách http://www.automensik.cz/ nás ovšem čekalo menší zklamání, protože tato firma není zaměřená přímo na půjčování dodávek – v nabídce má totiž jen jedno vozidlo tohoto typu.

Nabídka půjčovny v Přerově

To ovšem vůbec nevadí, protože i to se vám může hodit. Jde o vůz Fiat Ducato s objemem 2,3 l a nosností zhruba jedna tuna. Rok výroby je sice 2004, takže už bude mít dodávka určitě něco za sebou, ovšem na fotografii vypadá zachovale.

Podmínky půjčení nejsou nikterak obsáhlé, zaujmout by vás měl ale jeden hlavní bod tím je kauce, kterou je potřeby při vypůjčení dodávky vždy zaplatit. Kauce se počítá podle doby půjčení vozu, ovšem standardně je to něco kolem 5000 Kč.

Co se týče otevírací doby, během které můžete tuto půjčovnu navštívit – pracují klasicky od pondělí do pátku v době od 9 – 17 hodin. Fungují i jeden den o víkendu, v sobotu a to v době od 9 – 12 hod.

Kontaktní údaje

 

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0