Autopůjčovna dodávek Kozelský Ostrava

Ne vždy se vyplatí udržovat a vlastnit svoje vlastní auto, ale někdy je zase opravdu nutné auto mít. Autopůjčovna Auto Kozelský v Ostravě je schopná vám tuto situaci snadno a spolehlivě vyřešit. V nabídce má několik druhů osobních vozů a dva mikrobusy pro přepravu většího množství lidí.

Stačí obyčejné béčko

Všechny vozy v nabídce spadají do skupiny B, tedy do maximální hmotnosti 3,5 tuny. To znamená, že pro jejich řízení stačí úplně obyčejný řidičský průkaz skupiny B, kterým se prokážete pracovníkovi půjčovny.

V ceně půjčovného je zahrnuté povinné pojištění odpovědnosti provozu vozidla (povinné ručení), dálniční známka pro ČR a v závislosti na době pronájmu se odvíjí i denní limit najetých kilometrů.

V případě nájezdu nadlimitních kilometrů se pak za každý platí dvě koruny. U všech vozů je nutné počítat s vratnou kaucí ve výši 2 až 5 tisíc korun v závislosti na modelu vozu.

Výhodné dlouhodobé pronájmy

Pokud potřebujete půjčit vůz na delší dobu, tak na tom samozřejmě ušetříte. Dlouhodobé pronájmy jsou výhodnější.

V nabídce půjčovny jsou různé vozy, pocházející převážně z produkce mladoboleslavské Škoda Auto. Vzhledem k širšímu záběru vozového parku, kdy jsou tu vozy starší a obyčejnější, i auta novější a lépe vybavená, si vybere každý a půjčovné je relativně cenově dostupné.

Servis i možnost koupit svoje

Pokud byste se přece jen rozhodli, že chcete mít svůj vlastní vůz, dá se přes Auto Kozelský sjednat i oblíbený operativní leasing na vozidlo Škoda Rapid za cenu, která je výhodnější, než jakýkoliv měsíční pronájem vozu z této půjčovny.

Auto Kozelský nabízí i vlastní autoservis, který zvládne širokou škálu úkonů, ať už se jedná o poruchy nebo poškození vozu.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0