Autopůjčovna Zlín a Uherské Hradiště

Jste z Uherského Hradiště či z okolí a hledáte volnou dodávku k pronájmu či vypůjčení? V takovém případě pro vás máme tip na autopůjčovnu, jejíž služby najdete na webové adrese http://www.autopujcovnazlinsko.cz/.

Tato firma má pobočky ve dvou městech. Prvním městem je už zmiňované Uherské Hradiště, druhým je potom Zlín. Tato půjčovna nabízí nejen dodávky, ale také klasické osobní automobily anebo svatební vozy. Ať už tedy potřebujete odvést na letiště či na svatbu, můžete využít pronájmu v Autopůjčovně Zlínsko.

Nabídka vozidel v půjčovně

Dodávky, které je možné si u téhle firmy půjčit jsou vlastně jen minibusy či mikrobusy. Nemají zde žádný klasický “Transit” na převoz věcí, bohužel vám tedy nepomohou při stěhování.

Mercedes Vito II 9 míst

Prvním vozem je černý Mercedes Vito II, který patří k nejoblíbenějším a nejvyužívanějším modelům.

Tento minibus s kapacitou 9 míst a naftovým motorem 2.2 CDI s výborným výkonem a velmi solidní spotřebou. Půjčuje se hlavně na cesty ve skupinách, rodinné dovolené, sportovní kluby, kapely a filmové štáby.

Mercedes Vito I 8 míst

Menší a také levnější je minibus Mercedes Vito I ve stříbrné barvě.

Tento minibus s kapacitou 8 míst a naftovým motorem 2.2 CDI je žádaný kvůli lepší ceně a solidní spotřebě. Půjčuje se hlavně na cesty ve skupinách, rodinné dovolené, sportovní kluby, kapely a filmové štáby.

Volkswagen Touran 7 míst

Poslední v nabídce už vlastně není ani klasická dodávky, ale spíš prostorné osobní vozidlo pro 7 lidí.

Toto vozidlo s kapacitou až 7 míst a naftovým motorem TDI s vynikajícím výkonem a velmi nízkou spotřebou. Půjčuje se na cesty v menších skupinách, rodinné výlety, pracovní cesty a na rozvoz zboží.

1 Comment
  1. […] Hradišti. Podobně jako mnoho dalších firem, se ani Autospol primárně nezaměřuje na půjčování dodávek, ale ta možnost zde existuje. Jde spíš o prodejce vozidel Ford, kteří jako službu navíc […]

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0