Berham, spol. s r.o. dodávky Plzeň

Společnost s názvem Berham s.r.o. se sídlem v Plzni sice není přímo půjčovna dodávek, ovšem dodávku si zde vypůjčit můžeme. Proto půjčovna Berham nemohla chybět v našem katalogu, kde si můžete vybrat tu nejvýhodnější půjčovnu dodávek z vašeho okolí.

Co je to za firmu?

Na webových stránkách http://www.berham.cz/ se můžeme dočíst toto:

Společnost Berham, spol. s r.o. působí na českém automobilovém trhu od roku 2002. ´Hlavní činností společnosti je pronájem, financování a správa osobních a užitkových automobilů.

Nabídka této autopůjčovny je ovšem poněkud menší, než bychom čekali. Dodávku mají ve vozovém parku pouze jednu a tou je Volkswagen Transporter 1,9 TDI ve stříbrné barvě. Cena za vypůjčení této dodávky v případě krátkodobého pronájmu na 1 den je 2000 Kč.

Při půjčení stejné dodávky na dobu jednoho měsíce se ovšem dostáváme na nižší částku a to celkově na 26 000 Kč za měsíc, což je v přepočtu 866 Kč na den.

V případě, že si u firmy Berham půjčíte dodávku, máte vždy limity na kilometry podle toho, na jak dlouho si dodávku půjčíte. Jestliže využijete služby půjčení dodávky od Berham jen na jeden den, můžete s vaší dodávkou najet jen 400 Km. Pokud ovšem využijete měsíčního pronájmu dodávky, pak se limit zvyšuje na 4000 Km.

 

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0