Doporučené autobaterie pro dodávky

autobaterie-dodavkyPořídili jste si nové vozidlo a rádi byste jej vybavili lepší autobaterií? Anebo vám přestala fungovat ta stará a vy hledáte náhradu, která vydrží déle než předchůdce? Ať už vybíráte baterii pro osobní vozidlo či dodávku, měli byste se zaměřit i na jiné faktory než na cenu za autobaterii.

Startování i v horších podmínkách

Jedním z důležitých faktorů při výběru nové autobaterie je to, jak dobře dokáže baterie startovat v méně příznivých podmínkách. U starších či levnějších kusů můžete mít problémy se startováním například při nižších teplotách, hlavně v zimě.

Odolnost proti nerovnostem na silnici

Jak jistě sami víte, české silnice nejsou vždy v těch nejlepších podmínkách, a pokud jezdíte s dodávkou po horších, hrbolatých cestách, mohou otřesy působit na baterii nepříznivě.

Právě proto je potřeba podívat se po kvalitnějších autobateriích, které mají přizpůsobenou ochranu proti otřesům. Tyto autobaterie jsou určené především pro dodávky, kamiony či autobusy.

Jedním z typů těchto baterií jsou například autobaterie Sznajder Truck Heavy Duty. Autobaterie tohoto typu jsou navíc samozřejmě přizpůsobeny silnějšímu výkonu i vyšším teplotám.

Vybrat si tyto autobaterie dle typu auta můžete například v e-shopu Nekvinda-obchod.cz.

V případě, že si vybíráte baterie pro dodávky nebo osobní vozy, doporučujeme kvalitní autobaterie od stejné značky s označením Sznajder Silver. Jak můžete podle názvu poznat, baterie využívají kombinace stříbra a vápníků, díky čemuž jsou odolnější vůči korozi.

Hodnota startovacího proudu

Startovací proud, který se udává v ampérech je důležitý údaj, který byste měli při nákupu nové auto-baterie také sledovat. Tato hodnota totiž určuje, jak spolehlivě bude autobaterka vašemu autu či dodávce dodávat proud.

Důležité je to především pro majitele novějších vozů, které obsahují hodně elektroniky. V takovém případě je totiž potřebný proud k nastartování vyšší, a vy tak potřebujete autobaterii s o několik set vyššími ampéry.

Compare items
  • Total (0)
Compare
0