J&J Rent Car Praha 9 Vysočany

Půjčit si vůz je někdy mnohem výhodnější než mít svůj vlastní. Nemusíte se starat o pojistku, o servis, ani o nic dalšího. Vyplatí se to především u speciálních vozidel, jako jsou dodávky.

Ty jsou velmi platné při stěhování a převážení větších nákladů, se kterými byste se osobním vozem museli otočit několikrát nebo byste to dovnitř ani nemohli uložit. Autopůjčovna JJ RentCar v Praze vám s touto situací pomůže.

Půjčovní podmínky JJ Rent Car

Půjčovna má velmi jednoduché a jasné podmínky. Pokud si chcete půjčit vůz, potřebujete řidičský průkaz skupiny B (všechny nabízené vozy jsou do 3,5 tuny), platný občanský průkaz a také funkční platební kartu s dostatečnou hotovostí, protože právě kartou se skládá vratná kauce.

Ta se liší podle typu zapůjčeného vozidla. Podnikatelé a firmy dokládají ještě výpis z obchodního nebo živnostenského rejstříku.

Vozidlem z půjčovny je možné jet i do zahraničí, ale je nutné to půjčovně předem oznámit a pohybovat se smíte jenom v rámci hranic Evropské unie.

Větší a menší dodávka

V nabídce jsou dvě moderní dodávková vozidla z dílen koncernu Mercedes-Benz. Prvním z nich je klasická velká dodávka Mercedes Sprinter s klimatizací.

U té začínají ceny na 1650 korunách za jeden den a na čím delší dobu si vůz půjčíte, tím méně za den zaplatíte.

Druhou a menší možností je Mercedes Citan, menší dodávka rozměrů běžného osobního vozu, taktéž vybavená klimatizací.

U té ceny začínají na osmi set korunách, ale pozor, je vždy nutné připočíst ještě DPH. Kauce u obou vozidel je stejná – patnáct tisíc korun. Dále nabídka čítá nepřeberné množství různých osobních vozů.

Doplňkové služby a výhody

K vozidlům je možné zapůjčit také příslušenství jako je navigace, dětské autosedačky nebo střešní boxy. Vše za příplatek, který je ovšem celkem nízký. Pro pravidelné zákazníky je připraven věrnostní program, a především individuální nacenění.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0