JS Car autopůjčovna Praha

Jednou ze společností, které se zaměřuje na služby spojené s automobilovou dopravou je Autopůjčovna JS Car Praha. Jde o firmu, která má v portfoliu svých služeb nejen půjčování dodávek, ale také servis vozů, přepravu osob či operativní leasing, díky kterému můžete využívat dodávky i když na ně  vlastně nemáte peníze. Podívejme se ovšem pořádně na služby půjčení dodávek – na jejich ceník, podmínky či případné zkušenosti a reference od ostatních zákazníků.

Nabídka vozů – vozový park

Půjčovna nabízí především osobní vozy, ovšem v nabídce i má i dodávky. Celková nabídka obsahuje zhruba dvě desítky vozů, dodávky v nabídce jsou však jen dvě a to:

  • Opel Vitaro
  • Volkswagen Transporter

Co se týče automobilů, nabízí především vozy Škoda to jak ve variantě sedan tak i kombi.

Standardní otevírací doba, kdy si můžete dodávku v Praze z JS Car půjčovny půjčit je od pondělí do pátku mezi 8 – 17:30. Rezervovat vozy si však může nonstop.

Půjčovací doba je v této firmě od 2 dnů. Ceník na nastaveny klasicky tak, že dlouhodobé půjčení dodávky vychází výhodněji.

U dodávek se můžeme dostat na nejnižší cenu 840 Kč/den při dlouhodobém půjčení dodávky Opel Vitaro, za VW Transport potom zaplatíte 870 Kč.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0