MS Car autopůjčovna Praha

Autopůjčovna MŠ-Car v Praze – Košířích je jednou z nejstarších půjčoven na našem trhu. Funguje už od roku 1990 a nabízí kromě klasických osobních vozů členěných pro větší přehlednost do tří tříd i dodávky a minibusy. Ty se zpravidla nevyplatí vlastnit, ale s půjčováním už je to mnohem lepší a výhodnější.

Větší i menší dodávky

Vozový park je tvořen automobily značek Škoda, Hyundai a Volkswagen. Nejmenším vozem v nabídce dodávek je Škoda Roomster v provedení Praktik se zaplechovanými zadními okny. Skvěle se hodí pro převoz menších břemen.

Na poli klasických dodávek tu pak máme Volkswagen Transporter ve své páté generaci s obvyklým nákladovým prostorem.

Specialitou je provedení Doublecab s valníkem, které nabízí mimo jiné i šestimístnou kabinu řidiče. Minibusy jsou vhodné pro převoz většího množství osob, protože se do nich vejde včetně řidiče až devět lidí. Stačí na ně běžný řidičský průkaz skupiny B, takže se hojně používají.

Co dostanete v ceně nájmu?

První výhodou je, že nejsou nijak omezené najeté kilometry. Cena, kterou zaplatíte za pronájem, je tedy konečná a nebudete nic připlácet. Všechny vozy mají vybavení v podobě klimatizace, rádia a centrálního zamykání. Podle ročního období jsou vybavené i příslušnými sezonními pneumatikami.

S vozy je možné vyjet i do zahraničí, pokud se na tom s půjčovnou předem domluvíte.

Oblíbenou záležitostí jsou v posledních letech takzvané víkendové pronájmy – za pronájem od pátku do pondělí je vám účtována nižší cena, než jaká by byla běžně účtována za tři dny pronájmu. I to má MŠ-Car ve své nabídce.

Takže například za Volkswagen Transporter, který jinak stojí 1830 korun na jeden den, vás od pátečních 12:00 do pondělních 12:00 bude stát jen necelých 4600 korun.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0