Půjčovna aut a dodávek Autospol

Jednou z možností v případě, kdy si potřebujete půjčit dodávku je využití služeb firmy Autospol, která sídlí v Uherském Hradišti. Podobně jako mnoho dalších firem, se ani Autospol primárně nezaměřuje na půjčování dodávek, ale ta možnost zde existuje. Jde spíš o prodejce vozidel Ford, kteří jako službu navíc nabízí v Uherském Hradišti také pronájem dodávek.

Už podle toho, že jde o officiálního prodejce vozů Ford je jisté, že ceny zde rozhodně nebudou nejlevnější a pokud vás tedy zajímá co nejekonomičtější sazba za půjčení dodávky, zde si asi nevyberete.

Ovšem tato firma může být posledním řešením pro ty, kteří na půjčení dodávky opravdu spěchají a nikdy jinde nemají dodávku volnou.

Vozový park firmy Autospol

Co se týče nabídky vozů, bohužel mají v nabídce jen dva Fordy Transit. Pokud byste si vystačili s něčím menším, můžete si vybrat Ford Custom Van anebo třeba Custom Combi. Kromě toho mají samozřejmě také mnoho osobních vozidel, které si u nich můžete vypůjčit.

Jak už jsme zmiňovali, ceny za půjčení dodávky v Autospol nejsou nejlevnější. Cena za půjčení dodávky na jeden den vychází na 1210 Kč. V případě, že budete mít o půjčení dodávky zájem, stačí kontaktovat tuto firmu přes mobil anebo je rovnou navštívit na pobočce v Uherském Hradišti.

Nezaujala vás tahle půjčovna dodávek? Podívejte se na další firmy, které na Zlínsku a v Uherském Hradišti dodávky půjčují

Půjčovna AUTOCENTRUM M.L.M. s.r.o.

Autopůjčovna Zlín a Uherské Hradiště

OK Autopůjčovna Uherské Hradiště

Půjčovna Vtrans Staré Město

Autopůjčovna LS Uherské Hradiště

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0