Půjčovna dodávek U plus Opava

Půjčení dodávky se může hodit občas každému z nás. Stěhování, cesta do zahraničí anebo převoz neskladných věcí – to vše mohou být důvody, proč dodávku potřebujeme.

Ne každý má ovšem vlastní užitkový vůz a nikdo z nás si ho asi nebude kvůli stěhování kupovat. Pokud tedy nemáte nikoho ze známých či z rodiny, kteří by vám dodávku půjčili, pak máte na výběr už jen půjčovny dodávek. Jednu takovou půjčovnu můžete najít i v Opavě a to pod firmu U  plus U.

Nejde o klasickou autopůjčovnu, ale o firmu, která se zaměřuje na auto-moto sektor obecněji. Jde totiž vlastně zároveň také o autodopravu a půjčovnu luxusních vozidel.

Autopůjčovna u nich samozřejmě funguje také, ovšem dodávek u nich nenajdete mnoho, vlastně jen jednu.

Vozový park půjčovny

Jak jsme právě zmínili, co se týče dodávek, můžete si zde půjčit jen jeden užitkový vůz. Kromě toho mají v nabídce ovšem také několik osobních automobilů a pár luxusních vozů. Vás ale jistě zajímají jen dodávky a proto se zaměříme primárně na ně. V autopůjčovně U plus U si tedy můžete půjčit toto vozidlo:

  • Volkswagen Caravelle 2.0 TDi, 140 k

Dlouhodobý pronájem vozů a dodávek

Půjčení dodávky či auta dlouhodobě je určitě výhodnější variantou pro obě strany – jak pro půjčovnu, tak pro zákazníka. Půjčovna má totiž více starostí a zajištěný odbyt dodávky, zákazník zase získává lepší cenu. Právě proto se většina půjčoven snaží zákazník nasměrovat spíše na dlouhodobý pronájem vozů a dodávek a jinak tomu není ani u firmy U plus U.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0