Půjčovna Global Lease Car Praha – Strašnice

Půjčovna dodávek Global Lease v Praze se zaměřuje především na půjčování osobních automobilů a poskytování vozů na operativní leasing. To se může hodit zejména v případě, kdy je vaše vozidlo rozbité, nebo svůj vlastní vůz nemáte. V nabídce jsou moderní vozy z koncernu Volkswagen a Škoda Auto.

Kdo si může vůz půjčit?

Půjčovní podmínky jsou jednoduché. Potřebujete dva doklady totožnosti, tedy občanský a samozřejmě i řidičský průkaz. Ten musí mít platnost pro skupinu B.

Jinou skupinu nepotřebujete, protože celý vozový park tvoří běžné osobní vozy s hmotností do 3,5 tuny. Skládá se také vratná kauce, jejíž výše záleží především na druhu automobilu.

Pokud se stanete opakovaným zákazníkem, pak si budete moct vozy půjčovat i bez složení zálohy.

Dlouhodobý pronájem jako řešení?

Global Lease nabízí také dlouhodobý pronájem automobilů. To se hodí především firemním zákazníkům. Těm se nevyplatí pořizovat si celý nový vůz, ale pronajmutí je pro ně výhodnější.

Navíc se o vůz nemusíte ani sami starat. Servis, výměna pneumatik a další úkony zůstávají v režii půjčovny. Je možné sjednat také klasický operativní leasing na období 12 až 60 měsíců, kdy si můžete vůz i sami nakonfigurovat podle svých potřeb a představ.

Klasika i střední třída

Vozový park je tvořen automobily značky Škoda. Dále je tu jeden Volkswagen Golf a Multivan T5 v provedení mikrobus. Ze škodovek je k dispozici malé praktické Citigo, zlatá klasika v podobě Fabie, větší Octavie, ale i luxusní Superb.

Některé vybrané vozy je možné půjčit i na kratší dobu než na celý den, a vyjde vás to o něco výhodněji. Jinak samozřejmě platí, že na čím delší dobu si vůz budete chtít půjčit, tím méně peněz zaplatíte za denní pronájem.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0