Vyberte si užitkový vůz dle svého gusta

Užitkové vozy lidé kupují do firmy i pro osobní účely. Jde o nemalou investici, a proto je dobré promyslet všechny aspekty. Vybírejte automobil u seriózního prodejce. To je podstatné, především pokud jste se rozhodli pro ojeté auto.

Výběr užitkových vozů

pujcovna-uzitkovych-vozuÚplně nejdříve promyslete účel, na který automobil potřebujete. Pokud to jde, snažte se nevycházet pouze ze současné situace. Nezmění se v krátké době vaše požadavky? Záleží samozřejmě na tom, co a kolik toho budete přepravovat, a zda se to bude týkat zboží, materiálu, či lidí.

Budete-li převážet zboží, které má být chráněno před vlivy počasí, zvolíte nejspíš krytý vůz. Víte-li, že potřebujete vozit těžké věci, upřednostníte pravděpodobně valník.

Automobil byste měli volit i podle toho, jestli budete častěji jezdit ve městě, či na dálnici. Zamyslete se rovněž nad výbavou – potřebnou pro účel vašich cest, ale také pro vaše pohodlí (klimatizace, držák na telefon, pohodlná sedačka atd.).

Určitě si předem stanovte rozpočet a neprohloupíte, když si uděláte menší průzkum toho, co současný trh nabízí. Díky internetu ho můžete získat během krátké doby.

Bazar užitkových vozů

Zvažte rovněž, zda dáte přednost novému, nebo ojetému vozu. Záleží na vašich preferencích a samozřejmě i cenových možnostech. „Ojetina“ je levnější. Jak už jsme si v úvodu uvedli, je však nutný o to pečlivější výběr.

Jak vybírat užitkové vozy z bazaru? Nejlepší je nakupovat od seriózního prodejce, který působí na trhu už delší dobu a má pozitivní reference. Široké možnosti vám nabízí Vanscentre.com. Je na trhu 11 let a prodala již zhruba 15 000 vozů.

Vysoká kvalita automobilů je dána především tím, že společnost většinu kupuje od stálých dodavatelů z ukončených operativních leasingů, předčasně ukončených leasingových smluv a mezinárodních aukcí.

A co vy? Už máte jasno? Koupíte si nový automobil, nebo se obrátíte na bazar užitkových vozů?

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0