Kraj: Půjčovna dodávek Zlín

Chci půjčit dodávku  Obytné vozy jsou stále populárnější formou, jak řešit svou letní dovolenou. Ale mít ho celý rok zaparkovaný v garáži kvůli pár dnům dovolené v létě je nákladné a nepraktické. Proto existuje možnost si obytný vůz půjčit. Jedna taková půjčovna je i v obci Hluk u Uherského Hradiště, která má v nabídce pět různých obytných vozů s různými dispozicemi. Výhodou je především přehledný kalendář rezervací a možnost poskytnout až sedmimístný obytný vůz.

  Co zakoupíte v rámci výpůjčky?

  Ceny nájemného jsou počítány včetně doplňkových služeb, takže neplatíte žádné příplatky. Při půjčení tedy nejste limitování ujetými kilometry, máte k dispozici dálniční známku pro celou ČR, uvnitř svého obytného vozu najdete dvě plynové lahve a chemii do WC. Součástí výpůjčky je samozřejmě asistenční služba a celoevropské pojištění vozu. Dále k vozu dostanete zapůjčenou přenosnou navigaci, kempingový nábytek, základní vybavení do kuchyňky, a dokonce i polštáře a přikrývky. Tato autopůjčovna tedy nabízí komplexní řešení vaší dovolené.

  Kdo si může vůz půjčit?

  První podmínkou je věk. Musí vám být nejméně 22 let a musíte alespoň dva roky vlastnit řidičský průkaz pro skupinu B. Všechna vozidla mají hmotnost do 3,5 tuny, takže na jejich řízení stačí toto základní oprávnění. Ve smlouvě je vždy nutné identifikovat fyzickou osobu, která bude vůz řídit. V opačném případě nájemce zodpovídá v plné výši za případné škody.

  Další podmínky pro půjčení jsou prosté. Vůz musíte vrátit ve stavu, v jakém jste si ho půjčili, včetně zásoby pohonných hmot. Jediné, co nemusíte doplnit, je voda a plyn. Musíte ovšem vyprázdnit WC. V případě, že použijete lékárničku či hasicí přístroj, je nutné tyto propriety doplnit. Před vypůjčením se platí rezervační záloha ve výši třiceti procent celkového nájemného a v den převzetí se skládá i vratná kauce, která činí 25 tisíc korun.

  Sorry. No posts in this category yet
  Compare items
  • Total (0)
  Compare
  0