Pronájem karavanů Mohelnice

I když se v našem katalogu zaměřujeme především na půjčovny dodávek, v tomto případě jsme udělali výjimku a zařadili sem i půjčovnu karavanů z Mohelnice.

Tato služba totiž může být vhodná pro všechny, kteří si chtějí půjčit obytnou dodávku, třeba na dovolenou do zahraničí.

Půjčovna má sice malé portfolio, v jejich nabídce jsme vlastně našli jenom jeden karavan, ovšem to neznamená, že právě díky němu si nemůžete užít dovolenou.

Půjčte si dodávku na cesty

Pro mnoho lidí je dovolená v karavanu snad tou jedinou možností, jak do zahraničí vycestovat. Ten kdo to někdy zažil mi jistě dá za pravdu, cestování karavanem má totiž něco do sebe.

Navíc to může být výhodnější způsob, jak vycestovat, protože značně ušetříte za ubytování a občas můžete na čas zůstat tam, kde za ubytování, respektive umístění vozidla neplatíte.

Proto by vás určitě zajímala cena, za kterou si můžete karavan z Mohelnice vypůjčit. Tato půjčovna má dva tarify a to podle sezony. V sezóně je cena 3700 Kč/den, mimo sezónu v druhém tarifu je to levnější, pouze za 3100 Kč/den.

Cena půjčení dodávky Mohelnice

Cena je oproti klasickému pronájmu dodávek samozřejmě vyšší, ovšem musíte brát v potaz to, že v karavanu bude bydlet více lidí a cena za půjčení karavanu se tak rozloží.

Kontaktní údaje na půjčovnu

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0