Plpm půjčovna dodávek Hradec Králové

Potřebujete si půjčit dodávku a hledáte experta, která se na pronájem užitkových vozů zaměřuje? V takovém případě pro vás máme tip na opravdu kvalitní půjčovnu dodávek s širokou nabídkou vozidel. Jde o půjčovnu PLPM, která půjčuje dodávky v Hradci Králové. Pokud si potřebujete dodávku zapůjčit a jste z okolí Hradce, rozhodně vám doporučujeme, abyste si nabídku této půjčovny prohlédli.

Výhody služby

Hned na úvodní straně jejich webových stránek (které jsou oproti konkurenci přehledné a najdeme tam vše, co potřebujeme o půjčení aut vědět), se dozvíte, že vám mohou půjčit nejen dodávky, ale také mikrobusy a minibusy a mají v nabídce také standardní osobní vozidla.

Jejich další výhodou je dlouhá otevírací doba a možnost vypůjčení si auta či dodávky i o víkendech či o svátcích. To u většiny menších půjčoven nebývá zvykem.

Kromě klasického krátkodobého vypůjčení dodávky nabízí tahle služba také dlouhodobý pronájem dodávek. To je pro vás určitě výhodnější, tedy v případě, že potřebujete dodávku na několik dnů. V některých případech se totiž můžete při dlouhodobém půjčení dodávky dostat až na poloviční cenu za den.

Vozový park

Jak už jsme zmiňovali, vozový park této autopůjčovny je opravdu našlápnutý. Najdete zde množství dodávek, osobních vozů a také mikrobusů.

Dodávky v jejich nabídce:

  • Renault MASTER 2.3 dCi – furgon
  • Renault MASTER 2.5 dCi – valník
  • Renault MASTER 2.5 dCi
  • Renault MASTER 2.5 dCi – plus

Mikrobusy a minibusy:

  • Renault TRAFIC dCi Energy 120 – pro 9 cestujících
  • Renault TRAFIC 2.0 dCi – pro 8 cestujících
  • Renault TRAFIC 2.0 dCi – pro 9 cestujících

Kde půjčovnu najít?

Půjčovna dodávek PLPM se nachází nedaleko hlavního vlakového nádraží v Hradci Králové. Odtud vám stačí dojet na kruhový objezd, odbočit na první výjezdu do Praha a po několika stovkách metrů narazíte na tuto firmu.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0