Půjčovna dodávek Mohelnice

Stěhujete sebe nebo někoho známého a nemáte dodávku, kterou byste vaše věci a nábytek převezli? Anebo máte materiál, přístroje či jiné zařízení, které potřebujete přepravit?

V takovém případě by se vám jistě hodilo půjčení dodávek. Jednou z půjčoven, která tuhle službu nabízí a je z Mohelnice je firma Autobazarmohelnice.cz.

Už podle webové adresy lze poznat, že nejde o klasickou půjčovnu ale spíše o servis, kde je půjčovna dodávek jen takovou vedlejší službou.

Vozový park

V jejich nabídce najdeme jen 2 dodávky, ovšem to může v některých případech naprosto stačit. Důležité je to, kolik půjčení stojí, v jakém je dodávku stavu, jaké jsou podmínky pro půjčení vozidla a zda je vůbec dodávku volná.

Mezi výhody tohoto autobazaru/půjčovny dodávek je určitě to, že vám zde řeknou na rovinu, jak je dodávka stará. V ostatní půjčovnách totiž věk tají a používají pouze ilustrační fotky, což může být v některých případech matoucí.

Dodávky v půjčovně:

  • FORD TRANZIT rv.2003
  • RENAULT MASTER rv.2003

Další služby půjčovny

Jako mnoho další auto-moto firem nabízí i tento autobazar pomoc s financováním. Můžete si zde vyřídit úvěr na auto anebo využít leasing automobilů.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0