Autopůjčovna LS Uherské Hradiště

Když si otevřete stránky autopůjčovny LS z Uherského Hradiště, možná si chvilku nebudete jistí, zda jste zadali správnou adresu. Alespoň takhle to přišlo nám, když jsme si prohlíželi služby této půjčovny na východě Moravy. Když se ovšem dostanete do sekce půjčovny dodávek, zjistíte, že dodávky opravdu půjčují a mají celkem slušný výběr.

Půjčení dodávky se dnes může hodit v jisté situaci téměř každému. Stěhování sice neprovádíme tak často, ovšem občas je potřeba převézt větší věci, materiál či nějaké zařízení a pokud nemáme nikoho blízkého v okolí či v rodině, který by nám vypomohl, je půjčení dodávky tou ideální záležitostí.

Není to ovšem úplně levná záležitost a to ještě ve městě jako je Uherské Hradiště, kde není moc firem, od kterých je možné zapůjčení dodávky.

Právě proto jsme se podívali na to, jaké vozy máte vlastně autopůjčovna LS v nabídce a za jaké ceny si tato užitková vozidla můžeme vypůjčit.

Vozový park půjčovny dodávek

  • Ford Transit Jumbo 2,4l
  • Ford Transit 2,2l
  • Renault Master 2,3l
  • Ford Transit 2,0l
  • Ford Transit 2,5l

Bohužel není v přehledu na jejich webových stránkách uvedeno to, kdy byly dodávky vyrobeny a jak jsou tedy staré. Na webu jsou ilustrační obrázky, takže musíme doufat v to, že jsou dodávky zachovalé.

Ceny za půjčení dodávek totiž nepatří k těm nejnižším. Levné půjčení dodávky od LS půjčovny vychází jedině v případě, že dodávku pronajmete dlouhodobě, alespoň na měsíc. V takovém případě se můžete dostat na cenu i 500 kč/den.

Při klasickém krátkodobém půjčení dodávky je ovšem cena vyšší, většinou až dvojnásobná. Ceny za půjčení dodávek na jeden den se pohybují od 1000 – 1500 Kč, podle typu dodávky.

Kauce při půjčení dodávky je potom 10 000 Kč.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0