Autopůjčovna Minařík Praha 3

Autopůjčovna Minařík sídlí v Praze na Žižkově, jen malý kousek od žižkovské televizní věže. Nabízí pronájem různých druhů vozů podle toho, co zrovna potřebujete.

V nabídce jsou osobní i dodávková vozidla, a dokonce i jeden kamion, který je ovšem možné zapůjčit pouze s profesionálním řidičem půjčovny.

Podmínky pro půjčení dodávky

Soukromá osoba potřebuje tři doklady totožnosti. Samozřejmostí je řidičský průkaz skupiny B, který postačuje pro řízení všech vozů v nabídce půjčovny.

Dále je zde nutnost doložit občanský průkaz a třetím dokladem může být rodný list nebo cestovní pas. Také je nutné uhradit předem vratnou kauci, která podle typu vozu činí pět až dvacet tisíc korun a v případě nepoškození vozu se vám vrátí v plné výši. Firmy dokládají ještě výpis z obchodního rejstříku, podnikatelé pak živnostenský list.

Standardní i maxi varianta

V nabídce jsou aktuálně dvě dodávky. Standardní velikost má Ford Transit s nosností 1200 kilogramů. Je možné konfigurovat ho jako tří nebo šestimístný.

Vůz je vybaven dálniční známkou, autorádiem, sezonními pneumatikami a má uzavřené havarijní pojištění.

Druhou možností je Fiat Ducato Maxi s nosností 1300 kilogramů a třímetrovou nákladovou plochou. Výbava vozu je totožná.

Pokud potřebujete osobní vůz, jsou tu pro vás hned dvě různé možnosti. První je Škoda Fabia první generace s oblíbeným tříválcem HTP, druhou možností je Škoda Octavia první generace s legendárním motorem 1,9 TDI s velmi nízkou spotřebou kolem pěti litrů nafty na sto kilometrů.

Tento vůz je možné zapůjčit i ve variantě kombi, která má prostornější kufr.

Náklaďák s řidičem

Nákladní vůz Iveco s nosností 3 100 kg a objemem skříně 34 metrů krychlových je možné půjčit pouze s řidičem. Kromě ceny pronájmu je nutné počítat ještě 150 korun za hodinu práce řidiče.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0