Autopůjčovna Patzelt Ústí nad Labem

V Ústí nad Labem funguje několik půjčoven aut a dodávek. Nedávno jsem na našem webu zmiňovali půjčovnu dodávek Becker Ústí nad Labem a dnes se podíváme na jejich konkurenci.

Tentokrát jde o půjčovnu aut a dodávek PatzeltAuto. Pokud jste si ještě nevybrali místo, kde si dodávku vypůjčíte a stále to promýšlíte, možná by vás zajímalo to, co nabízí tahle autopůjčovna.

Překvapivě má tahle půjčovna relativně širokou nabídku aut a užitkových vozů. Dodávek si zde můžete vybrat hned devět a jednou z nich je také mikrobus. Kromě dodávek a minibusů mají samozřejmě také klasické osobní vozy, kterých je zhruba stejný počet.

Na webu sice nemají mnoho informací o jejich službách, ovšem jednou z jejich výhod je to, že si u nich můžete rezervovat dodávku nonstop. Je vidět, že jsou zaměřeni přímo na půjčování vozidel, takže se na ně můžete v těchhle věcech spolehnout.

V případě, že potřebujete dodávku ke stěhování, můžete si půjčit například Volkswagen Crafter (3 místný). Co se týče dalších dodávek, které jsou v autopůjčovna Patzelt Auto dostupné, jde hlavně o dodávky pro více osob. Jde například o tyhle dodávky:

  • Citroen Jumper 9-místný
  • Mercedes-Benz Vito 9-místný
  • Peugeot Boxer 9-místný (nafta)
  • Opel Vivaro 2,0TDi

Ceny za půjčení dodávek v Ústí nad Labem

Většinou se pohybuje cena za půjčení od 1 000 Kč – 1 200 Kč za den, podle modelu dodávky. V případě, že si dodávku půjčíte na delší období, je možné se dohodnout na nižších sazbách.

Další půjčovny dodávek a užitkových vozů v Ústí nad Labem

Autopůjčovna VACARS Ústí nad Labem

Půjčovna dodávek Becker Ústí nad Labem

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0