Autopůjčovna RentHelper Praha

Autopůjčovna Renthelper působí už deset let na našem trhu jako kvalitní a profesionální půjčovna automobilů. Ve své nabídce má širokou škálu klasických osobních i užitkových dodávkových vozů.

Vlastnit takovou dodávku se zpravidla nevyplatí, ale půjčit si jí při krátkodobé potřebě už je o něčem úplně jiném a vyjde vás to mnohem levněji.

Kdo a za jakých podmínek?

Pokud si chcete půjčit dodávku či osobní vůz u Renthelper, musíte předložit platný občanský průkaz, ale hlavně řidičský průkaz skupiny B, který musí být nejméně 18 měsíců platný.

U nových zákazníků může být vyžadován ještě doklad jako je výpis z bankovního účtu či faktura za telefon, aby bylo možné ověřit jejich trvalé bydliště.

U každého vozu se skládá vratná kauce, jejíž výše závisí na typu vozidla. Právnické osoby dokládají ještě výpis z obchodního rejstříku, podnikatelé případně živnostenský list. Vůz je možné půjčit i cizím státním příslušníkům, zde si ale půjčovna vyhrazuje právo individuálního posouzení.

Co dostanete v ceně?

Všechny vozy jsou standardně vybavené zákonným pojištěním odpovědnosti provozu, tedy povinným ručením. Dále jsou havarijně připojištěné a pojištěné proti krádeži.

Pokud by se vám vůz během cesty rozbil, máte nárok na náhradní vozidlo nebo co nejrychlejší servis – a to i díky asistenční službě, která funguje nonstop.

Vozy mají dálniční známku pro ČR a zaplacenou silniční daň. Je možné s nimi vyjet také do zahraničí, pokud se na tom s půjčovnou předem dohodnete.

Různé druhy dodávek

Není dodávka jako dodávka. Renthelper dokáže vyřešit jakoukoliv vaši potřebu – někomu se spíše hodí malá kompaktní dodávka, jiný potřebuje verzi s třímetrovým nákladovým prostorem. Vozový park půjčovny tvoří především vozy Ford Transit a také jeden Peugeot Boxer.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0