Dodávky Jiří Špringer Prostějov

Jste z okolí Prostějova a přemýšlíte o tom, že si půjčíte dodávku? Ať už jde o situaci, kdy ji potřebujete na stěhování či na cestu do zahraničí, máte několik možností.

Buď si můžete dodávku půjčit od některé z menších půjčoven v Prostějově, který pár existuje, anebo si vybrat některou z půjčoven v Olomouci, které mají o něco širší nabídku vozidel i služeb, ovšem často jsou u nich vyšší ceny.

Kde si půjčit dodávku v Prostějově?

Jestliže se rozhodnete vybírat si mezi půjčovnami v Prostějově, můžete si vybrat buď z půjčovny která je na ulici Bedihošť anebo si můžete dodávku půjčit ve firmě Dodávky Jiří Špringer. Právě na tuhle půjčovnu se zaměříme v tomhle popisu.

Nejde vlastně o nijak velkou půjčovnu, pan Jiří Špringer nabízí pouze jednu dodávku a to typu Opel Movano Van 2,5CDTi L3H2 3,5, která vypadá podle popisu zachovale, bohužel jsme nikde neobjevili rok výroby.

Cena za půjčení této dodávky Opel Movano vás vyjde buď na 500 kč za 4 hodiny anebo na 1 100 Kč v případě půjčení na jeden den.

Nejlevnější vypůjčení dodávky v Prostějově u této půjčovny je za 900 Kč a to v případě, že si jejich užitkové vozidlo půjčíte alespoň na 8 dnů. Není to tedy určitě nejlevnější nabídka, ovšem kauce za dodávku je 5000 Kč a to včetně DPH.

Parametry vozidla:

  • výkon 73kW
  • rozměry vozu 5899/1990/2403
  • nákladový prostor 13m3, rozměry 3300/1700/1800 (podběh 1300), 3-4palety
  • sklopná nájezdová rampa na paletový vozík
  • nosnost 1,5t

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0