Makadotrans půjčovna dodávek Praha 4

Autopůjčovna Makado Trans v Praze dokáže efektivně vyřešit problém s krátkodobou potřebou mít velký vůz. Dodávky se většinou vlastnit nevyplatí, ale přesně proto jsou tu půjčovny. Makado Trans má pro vás hned několik různých druhů dodávek, ze kterých si určitě vyberete. Krom toho jsou zde ještě mikrobusy a pronajmout si můžete dokonce i klasický nákladní vůz.

Podmínky pro půjčení

Dodávky v nabídce Makado Trans může řídit každý, kdo má řidičské oprávnění pro skupinu B. Jednoduše řečeno, všechny vozy spadají do kategorie B, protože nepřesahují hmotností 3,5 tuny.

Musíte tedy doložit platný řidičský a občanský průkaz, a také složit vratnou kauci. Její výše se pohybuje podle toho, jaké vozidlo si chcete zapůjčit.

Většina dodávek má denní limit 500 kilometrů, které můžete s vozem najet. V ceně bývá 100 kilometrů za den a za nadlimitní kilometry platíte poplatek. Výjimkou je dodávka se skříňovou nástavbou, kde se kilometry platí rovnou.

Netroufáte si sami?

Je zde také možnost půjčit si dodávku i s řidičem. Přece jen, i když spadají do stejné kategorie, tak osobní vůz a plně naložená dodávka jsou něco úplně jiného. Za práci řidiče zaplatíte 100 korun za jednu jeho hodinu.

Je tu také možnost objednat si celou službu stěhování. V nabídce jsou dvě formy, kompletní a levnější.

Kompletní stěhování zahrnuje půjčení krabic na stěhování, obalové materiály, práci stěhováků, kteří nábytek naloží a složí přímo na místě. Druhou možností je levnější stěhování, kdy vám bude přistavena pouze dodávka s řidičem a zbytek si zajistíte sami.

Možné je objednat také autodopravu na základě smlouvy. A to jak osobní, tak i nákladní.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0