Mobility Rent půjčovna dodávek Praha

Autopůjčovna Mobility Rent v Praze se zaměřuje na půjčování dodávek a mikrobusů. Hlavní pobočku má v Praze, ale další můžete najít v Českých Budějovicích, středních Čechách a na pár dalších místech v ČR. V nabídce má opravdu velmi široké množství dodávek, ze kterých si určitě vyberete tu, která bude pro vás nejvhodnější.

Podmínky pro půjčení vozu

Tak jako u jiných autopůjčoven se ani zde neobejdete bez několika dokladů. Je nutné předložit platný řidičský průkaz pro skupinu B.

Řízení dodávek jiné řidičské oprávnění nevyžaduje. Dále druhý doklad totožnosti, kterým může být občanský průkaz nebo váš cestovní pas.

Kromě toho je ještě nutné složit vratnou kauci, která slouží k úhradě spoluúčasti v případě nehody nebo pro odstranění závad, které na voze způsobíte. Pokud vrátíte vůz v bezproblémovém stavu, kauce se vám vrátí v plné výši.

Možnosti vylepšení smlouvy

U všech smluv se stanovuje limit počtu ujetých kilometrů podle toho, jak zákazník potřebuje. Limity se tedy dají individuálně upravit.

Samozřejmě se dá upravit i doba půjčení. Pokud nepotřebujete vůz na celý den, je možné půjčit si ho třeba jen na čtyři hodiny za výhodnější sazbu.

Mobility Rent se chlubí tím, že ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a připraví mu nabídku přesně na míru jeho požadavkům.

Stačí tedy vyplnit formulář na stránkách, nebo do půjčovny zavolat. Všechny vozy je samozřejmě také možné zapůjčit včetně řidiče. To se hodí, pokud s dodávkami nemáte zkušenosti. Nezapomínejte, že plně naložená dodávka má úplně jiné vlastnosti a ovladatelnost než klasický osobní vůz.

Otevřeno každý den

Další velkou výhodou je, že půjčovna má otevřeno každý den od osmi do půl sedmé večer. A to včetně víkendů a státních svátků, takže je tu pro vás opravdu 24 hodin denně sedm dnů v týdnu.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0