Nejlevnější dodávky Sefton Praha

Půjčovna dodávek Nejlevnejsidodavky.cz v Praze 3 je specializovaná na krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávkových vozů za velmi výhodné ceny.

Přece jen, dodávku se zkrátka nevyplatí každému vlastnit dlouhodobě. Právě proto jsou tu autopůjčovny.

Co je nutné pro půjčení?

Pokud si chcete půjčit dodávku jako soukromá osoba, budete potřebovat platný řidičský průkaz skupiny B (dodávky spadají do kategorie vozidel do 3,5 tuny), druhý doklad totožnosti, nejčastěji občanský průkaz, a také zaplatit vratnou kauci, která činí pět tisíc korun. Podnikatelé dokládají ještě výpis z obchodního rejstříku.

Doplňkové možnosti půjčení

Ke všem vozům je možné půjčit také doplňkovou výbavu. Zdarma si můžete zapůjčit satelitní GPS navigaci. Za příplatek poté můžete mít poutací popruhy pro stěhování a rudl, případně i přívěsný vozík. Pokud si na těžkou dodávku netroufáte sami, je možný pronájem auta i s řidičem, za jehož služby samozřejmě zaplatíte.

Dvě varianty Transitu

Půjčovna má v nabídce dva druhy dodávky Ford Transit, jednu ve střední velikosti, druhou ve velikosti Maxi, tedy největší přípustnou velikost osobní dodávky.

Všechny vozy jsou ze zákona pojištěné povinným ručením a mají doplňkové havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí. Vozy jsou také opatřené dálniční známkou a mají zaplacenou silniční daň.

Vozy jsou pravidelně prohlížené a servisované. Velkou výhodou je, že půjčovna nijak neomezuje najeté kilometry, takže nemusíte hlídat tachometr.

Levné půjčení na 4 hodiny

Protože půjčení dodávky je někdy otázkou jen několika chvil, než převezete, co potřebujete, nabízí autopůjčovna krátkodobý čtyřhodinový tarif za 650 korun bez DPH. Dále je samozřejmě možné vůz půjčit i klasicky na celý den či delší dobu.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0