Prima Autopůjčovna dodávky v Praze levně

Autopůjčovna Prima v Praze 7 je zaměřená výhradně na půjčování dodávek, a to za velmi příznivých podmínek. Protože vozový park tvoří pět kusů velké dodávky Fiat Ducato Maxi, tedy největšího dostupného provedení, je Prima autopůjčovna vhodná hlavně pro ty, kteří chtějí odvézt větší množství věcí.

Podmínky pro půjčení vozu

Autopůjčovna Prima je výhodná v tom, že jí postačí pouze řidičský průkaz pro skupinu B, občanský průkaz jako druhý doklad totožnosti, ale především vratná kauce pouze pět tisíc korun.

Zvlášť u dodávek se někdy kauce vyšplhá i přes deset tisíc, ale Prima je v tomhle výhodná. Právnické osoby pak musí doložit ještě výpis z obchodního rejstříku a plnou moc pro osobu, která bude dodávku řídit.

Pokud byste chtěli mít pronájem ještě levnější, můžete ho zaplatit bankovním převodem. V takovém případě se z částky automaticky odečte sleva 5 %. Jinak je možné platit pouze v hotovosti, půjčovna platební karty nebere.

V ceně nájmu dostanete neomezený nájezd kilometrů, takže se nemusíte stresovat. Dále je tu záruka, že jsou všechny vozy kvalitně a pravidelně servisované. V případě nutnosti budete moct zavolat také asistenční službu.

Speciální půjčovní tarify

Běžně se dodávky půjčují od jednoho dne. Prima autopůjčovna ale chápe, že ne vždy potřebujete dodávku na celý den.

Proto má pro vás možnost pronájmu na hodinu a půl, případně na čtyři hodiny.

V prvním případě to stojí pouhých 450 korun, ve druhém případě jen tisícovku, takže výrazně ušetříte. Zapůjčení na hodinu a půl je však možné pouze ráno.

K dodávkám je možné vypůjčit také rudl a stěhovací popruhy. Ovšem pozor, s dodávkou smíte cestovat jenom v rámci České republiky. Do zahraničí není možné zajet ani po domluvě.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0