Půjčovna a pronájem dodávek Praha 9 Hloubětín

Půjčovna dodávek v Praze Hloubětíně je vhodná nejenom pro všechny, kteří potřebují nárazově odvézt větší množství materiálu, ale také pro ty, kteří si chtějí půjčit osobní vůz. I to je v nabídce a stačí si jen vybrat.

Může se stát, že se vám váš vůz porouchá a potřebujete narychlo náhradní, nebo naopak žádný vůz nevlastníte a krátkodobě byste ho potřebovali.

Co potřebujete k půjčení dodávky

Abyste si mohli půjčit vůz, musíte splňovat věkový limit 21 let a být držitelem platného řidičského oprávnění skupiny B, které stačí na všechny vozy v nabídce.
Pokud jste fyzická osoba, potřebujete řidičský průkaz, občanský průkaz, a ještě jeden doklad totožnosti (pas, rodný list). Podnikající osoby doplňují také živnostenský list.

Platba se provádí v hotovosti a zahrnuje také vratnou kauci, která podle typu vozu činí pět až deset tisíc korun.

Právnické osoby pak dokládají ještě výpis z obchodního rejstříku, plnou moc pro řidiče od jednatele společnosti, ale také větší kauci – dvacet tisíc korun.

Co je v ceně pronájmu dodávky?

Pokud bude celková cena vaší objednávky vyšší než tři tisíce korun, máte automaticky nárok na přistavení vozu kdekoliv po Praze zdarma, stejně jako můžete vůz poté kdekoliv v Praze odstavit.

V ceně dostanete při jakémkoliv pronájmu limit 300 najetých kilometrů za den. Nadlimitní kilometry se poté zpoplatňují částkou 3 Kč/km.

Všechny vozy jsou vybavené dálniční známkou a mají zaplacenou silniční daň. Kromě běžného povinného ručení mají i havarijní pojištění, které zahrnuje desetiprocentní spoluúčast pro vás. Ke všem vozům je možné půjčit satelitní navigaci GPS.

Vozový park půjčovny

Pokud potřebujete dodávku, je tu pro vás Ford Transit s objemem skříně 10 metrů krychlových.

Pro přepravu více osob je tu Transit v úpravě minibus pro osm pasažérů a řidiče.

Z osobních vozů jsou v nabídce jedničková a dvojková Škoda Fabia a oblíbená Škoda Octavia první generace. Pro menší náklady je možné půjčit i starší dodávku Ford Courirer PickUp.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0