Půjčovna aut TravelCar Louny

Jednou z firem, která nabízí půjčení dodávek ve všech velkých městech v České republice je půjčovna aut a dodávek TravelCar. Jestliže hledáte ověřenou službu, která funguje dlouhodobě a bez problémů v celém Česku a nevadí vám, že nemají zrovna ty nejnižší ceny, potom může být firma TravelCar právě pro vás.

Jedním z měst, kde tato půjčovna své služby poskytuje jsou také Louny. Pokud jste z Loun či okolí a potřebujete si dodávku vypůjčit, máme pro vás přehledné informace o tom, jaké služby TravelCar nabízí, za kolik si můžete užitkové vozy pronajmout a co najdeme v jejich vozovém parku.

Půjčení dodávek a užitkových vozů Louny

Sídlo půjčovny TravelCar v Lounech je na ulici Osvoboditelů. Zde si můžete vybrané vozidlo rezervovat a následně také vypůjčit a vyzvednout. Jejich vozový park zahrnuje množství vozů, proto přehled nemáme zde, ale najdete ho na této adrese – http://travelcar.cz/vozovy-park-autopujcovny/

Vybrané dodávky a minibusy:

  • Hyundai H1 (automat)
  • Volkswagen Multivan
  • Opel Vivaro
  • Mercedes Vito 4×4
  • Mercedes Viano

Jak tedy můžeme vidět, jejich nabídka zahrnuje spíše osobní mikrobusy a minibusy určené k přepravě lidí. Najdeme zde dodávky, které mají jak 6 míst, tak i 8 míst.

Co potřebujete k rezervaci dodávky?

Jako u každé půjčovny aut či dodávek budete potřebovat dva doklady totožnosti a v případě, že si půjčujete dodávku na firmu pak bude potřeba ještě výpis z obchodního rejstříku a plnou moc jednatele.

Rezervace vozu je pak možná osobně, po telefonu anebo přes jejich webové stránky.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0