Půjčovna dodávek Brno – Zábrdovice

Mnoho z nás si občas potřebuje vypůjčit dodávku na stěhování, přepravu osob či věcí. Vlastní dodávku totiž nemá každý z nás, protože je prostě lepší přenechat řešení problémů s parkováním, servisem a dalším starostem o dodávku firmám, které se na půjčení dodávek zaměřují. Jednou z takových firem je i půjčovna dodávek v Brně v Zábrdovicích.

Služby této půjčovny jsou podle ceníku nejvýhodnější pro ty, kteří chtějí dodávku půjčit jen na krátkou dobu a nechtějí si tak zbytečně platit za celý den půjčení.

Nejnižší ceny totiž u této půjčovny začínají na 499 Kč, to je ovšem cena za 4 hodiny (v odpoledních hodinách). Klasické půjčení na jeden den vás vyjde na 1 000 Kč.  Při dlouhodobém pronájmu dodávky cena samozřejmě o něco klesá, v ceníku je nejnižší cena 700 Kč.

Vozový park

Tato půjčovna dodávek v Zábrdovicích prezentuje na svých webových stránkách www.pujc-dodavku.cz jenom jedno vozidlo. Jde o dodávku FORD Transit 260s s nosností 1400 kg.

Při půjčení vozidla je potřeba mít sebou doklady a také zaplatit kauci, které je 5000 Kč v případě, že dodávku využijete jen po České republice. Pokud se chystáte s dodávkou vyjet i do zahraničí, je kauce 10 000 Kč.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0