Půjčovna dodávek Náchod

Potřebujete půjčit náhradní dodávku, protože vaše zrovna nejede? Anebo se stěhujete a nemáte možnost převést věci a nábytek jiným způsobem než dodávkou? V každém případě lze využít některé z půjčoven dodávek, které v Česku fungují.

Pokud jste z Královéhradeckého kraje, potom můžete využít služeb půjčovny dodávek v Náchodě. V tomto článku se podíváme na to, jaké služby nabízí, co za vozy mají v nabídce a za jaké ceny je zapůjčení dodávky možné.

Půjčení aut a dodávek

Půjčovna v Náchodě nemá v nabídce pouze dodávky, ale zaměřují se také na pronájem klasických osobních vozidel. V nabídce mají také přívěsy a doplňkové příslušenství, které si lze za příplatek také vypůjčit.

Minimální doba, na kterou si můžete dodávku vypůjčit je jeden den, při dlouhodobém pronájmu dodávky je cena samozřejmě nižší.

Jako téměř u všech půjčoven, mají i zde v podmínkách nutnost uhrazení kauce. Ta je u této půjčovny od 5000 Kč, ovšem horní hranice je až 50 000 Kč. V ceně za půjčovné není zahrnutý výdaj na pohonné hmoty.

Vozový park půjčovny

Tato půjčovna má v nabídce hned 4 dodávky. Překvapivě jsou na webu uvedeny i informace týkající se roku výroby, což většinou u konkurenčních půjčoven nebývá zvykem. Dodávky, které jsou dostupné k půjčení u této firmy v Náchodě jsou tedy:

  • Iveco Daily 35C maxi
  • Volkswagen LT
  • Mercedes Sprinter 313
  • Volkswagen Transporter

V půjčovně mají také dva tarify, jeden s limitem kilometrů a druhý bez. V případě, že si půjčíte dodávku krátkodobě se vám počítá cena 3 Kč za každý kilometr nad limit. Tento tarif se ovšem při půjčení na delší dobu mění a nadlimitní kilometry zde už neplatíte.

Kontaktní údaje

 

 

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0