Půjčovna dodávek Staříč

Potřebujete nutně něco převést, přestěhovat nebo dopravit větší skupinu lidí a chybí vám dopravní prostředek, kterým byste to dokázali? V takovém případě určitě přemýšlíte o tom, že si vypůjčíte dodávku. Může se ovšem stát, že všechny velké a známé půjčovny mají dodávky vypůjčené. Co můžete dělat potom vy a na koho je možné se obrátit?

Jestliže hledáte půjčovnu dodávek v okolí Frýdku-Místku, máme pro vás řešením. Nedaleko Frýdku totiž najdeme obec Staříč, ve kterém jedna taková půjčovna dodávek funguje.

Autoservis a půjčovna Jan Kořínek

Půjčovna dodávek funguje v této firmě vlastně jako taková vedlejší služba, ve skutečnosti jde o autoservis, který navíc půjčuje dodávky. To ovšem vůbec nevadí, protože svůj cíl to splní i tak.

Vozový park – Renault Master 2.5 dCi L2H2

V servisu Jana Kořínka si můžete půjčit jen jednu dodávku a to Renault Master. Jde o klasickou bílou dodávku z roku 2005 s nosností 1400 Kg a výkonem 84 kw. Spotřeba dodávky je udána 8 l/100 km, ovšem v praxi to bude asi o něco více.

Ceny za půjčení dodávky

Dodávku Renault Master si můžete půjčit (pokud je volná) za cenu buď 200 Kč na hodinu anebo 1200 Kč na den. V případě, že využijete dlouhodobý pronájem dodávky je možné se dostat na nižší cenu a to na 800 Kč/den.

Cena pronájmu zahrnuje limit 300 kilometrů na den, dálniční známku a havarijní i zákonné pojištění dodávky.

Mezi doplňkové služby pak patří to, že si můžete dodávku vypůjčit i s řidičem.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0