AUTO POPOV s.r.o. Pardubice

Jste z Pardubic a chystáte si půjčit dodávku? Ať už potřebujete dodávku na stěhování jen na jeden den anebo si chcete zařídit dlouhodobé půjčení dodávky, můžete se obrátit na několik firem, které v Pardubicích působí. Jednou z takových firem je Auto Popov s.r.o. Pardubice.

Jde o autopůjčovnu, kde si můžete kromě dodávek půjčit také osobní vozy anebo nákladní přívěsy. Při výběru správné půjčovny dodávek je ovšem potřeba prohlédnout si několik věcí, abychom nekupovali zajíce v pytli.

Když se podíváme na web firmy Auto Popov s.r.o., zrovna dvakrát nás neoslní. Webové stránky a prezentace jsou staré a chybí tam plno informací, jde opravdu jen o takovou online vizitku půjčovny. Najdete zde ovšem kontaktní údaje a vozový park, ty nejdůležitější informace.

Ceník služeb je sice v bočním panelu ke stažení v .pdf, ovšem nepodařilo se nám ho otevřít, takže nemůžeme určit, jak levné dodávky si můžete v Pardubicích u této půjčovny rezervovat.

Vozový park půjčovny Pardubice

Vozový park této firmy nabízí několik vozidel, pokud se ovšem podíváme na dodávky, mají v nabídce tato užitková vozidla:

  • Volkswagen Caddy 1.9 TDI (2 místa) AC
  • Mercedes Benz VAN 100 D 2.4D (2 místa) „za pár kaček“
  • Ford Transit VAN 300 LWB 2.2 TDCi (3 místa) AC, TEMP, TZ

Výhodou půjčovny Popov je ovšem to, že umožňují i platby kartou, což mezi autopůjčovnami pořád ještě není zvykem.

Kontaktní údaje

http://www.auto-popov.cz/ | Mobil: 777 922 266 | Adresa: K Vápence 975 Pardubice – Zelené Předměstí 530 02

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0