Autopůjčovna Carcom Most

Autopůjčovna Car-Comm, která má pobočky v Teplicích a v Chomutově, se honosí tím, že je nejlevnější půjčovnou osobních vozů v ústeckém kraji.

V nabídce má několik různých vozů, které pocházejí výhradně z nabídky koncernu Volkswagen (většinu vozového parku tvoří automobily Škoda) a jeden mikrobus značky Renault, který je včetně místa pro řidiče devítimístný a stačí na něj řidičský průkaz skupiny B.

Kdo může být zákazníkem?

Abyste si tu mohli půjčit vůz, musí vám být nejméně 20 let a zároveň musíte být držitelem řidičského oprávnění skupiny B nejméně dva roky.

Dále dokládáte ještě druhý průkaz totožnosti (typicky občanský průkaz). V případě, že si vůz chcete půjčit jako živnostník nebo právnická osoba, bude potřeba ještě živnostenský list či výpis z obchodního rejstříku.

Poslední nutnou formalitou je uhrazení vratné kauce, která se v závislosti na půjčeném modelu pohybuje od pěti do deseti tisíc korun.

Opravdu je nejlevnější?

Ceny jsou, alespoň tedy v rámci Ústeckého kraje, opravdu velmi příznivé. Ty nejlevnější modely začínají na částce 400 korun za den, pokud se tedy bavíme o krátkodobém pronájmu na 1-3 dny. V případě delšího pronájmu samozřejmě cena klesá.

K mání je prakticky celá modelová nabídka Škoda Auto, od klasiky v podobě jedničkové Fabie až po nejnovější Superb či Octavii třetí generace v provedení combi s automatickou převodovkou. K mání je i jeden Volkswagen Passat.

Bez omezení kilometrů

Výhodou je, že v ceně půjčovného máte neomezený kilometrový nájezd. Peníze za ušetřené kilometry můžete použít třeba na pronajmutí doplňkové výbavy.

Ke každému vozu lze za poplatek půjčit navigaci, nosiče na kola či lyže nebo nezbytné dětské autosedačky.

Všechny vozy jsou samozřejmě dle ročního období vybavené letním či zimním obutím, a kromě povinné pojistky jsou pojištěné i havarijně s 5% spoluúčastí.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0