Autopůjčovna Urban Praha

Autopůjčovna Urban v Praze nezaujme širokým vozovým parkem, ale zato se snaží konkurovat cenou. V její nabídce najdeme jen tři vozidla značky Škoda – jedničkovou a dvojkovou Fabii a jednu Octavii druhé generace před faceliftem v provedení liftback.

Výhodné ceny

Auto Urban se chlubí tím, že dokáže zajistit velmi dobré ceny. A má pravdu. V případě nejlevnějšího vozu v nabídce, tedy první generace Fabie, ceny startují už na 350 korunách za den (v případě dlouhodobějšího pronájmu, samozřejmě).

Mnohem lákavější, než základní sazby je fakt, že se k nim nepřipočítává DPH, a kromě vratné kauce už neplatíte žádné další poplatky.

Kauce činí 5 až 8 tisíc korun v závislosti na typu vozidla, které si chcete půjčit. Dále se Auto Urban snaží udržet si zákazníky dlouhodobě. Při opakovaných pronájmech nabízí možnost slev.

Tajný triumf – Felicia

Na skutečně nejnižší možnou cenu se dostanete, když se zeptáte na možnost půjčení vozu Škoda Felicia. Tento již skoro veterán je také k mání a při krátkodobém půjčení do tří dnů vás vyjde na 420 korun za jeden den. Jedná se o Felicii po faceliftu s některými doplňkovými prvky výbavy.

Navigace a další doplňky k vozu

Pokud chcete jet někam, kde to neznáte, Auto Urban vám za menší poplatek zapůjčí satelitní navigaci GPS. Pokud pojedete s dětmi a nemáte vlastní, autosedačku vám půjčovna poskytne zdarma. Stejně tak je možnost zdarma půjčit sněhové řetězy pro cesty do hor.

Velkou výhodou je, že nemusíte jezdit na pobočku. Vozidlo včetně plné nádrže pohonných hmot vám může být zdarma přistaveno kdekoliv po Praze. Sjednat se dá také připojištění, v rámci, kterého máte nulovou spoluúčast na jakékoliv pojistné události.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0