Autopůjčovna OneTwoGo – dodávky Praha

Potřebujete si půjčit dodávku či automobil a jste z Prahy? Pak si můžete vybrat z množství firem, které se na pronájem dodávek a aut zaměřují.

Jednou z těchto firem je právě půjčovna OneTwoGo, služba, která sídlí v Praze 6. Podívejme se, jaké služby nabízí, za jaké ceny si zde dodávku můžete vypůjčit a jaká vozidla najdeme v jejich vozovém parku.

Půjčování dodávek a aut v Praze

Proč byste měli využít právě OneTwoGo autopůjčovnu? Důvodů je několik. Mezi jejich výhody patří bezesporu to, že je půjčení dodávky u této firmy velmi rychlé.

Máte navíc možnost nechat si dodávku přistavit na vybrané místo. Další výhodou je pak to, že je zde možné půjčení dodávky nonstop.

Vozový park

Ve vozovém parku půjčovny OneTwoGo najdeme především osobní vozidla, ale jsou zde i dodávky a užitkové vozy. Mezi dodávky se řadí Renault Traffic cdi, osmimístný Hyundai H1 a Hyundai H1 v automatu.

Ceny za půjčení dodávky v Praze u OneTwoGo

Tato autopůjčovna má na svých webových stránkách dvojí ceny. Jsou zde dva ceníky pro dva tarify, jeden klasické levnější a druhý s názvem Komfort, za který si připlatíte.

Ceny za pronájem dodávek se pohybují okolo 2000 Kč v klasickém tarifu. To platí v případě, že si půjčíte dodávku na jeden až 4 dny. V případě,  že si půjčíte užitkový vůz na delší dobu, může cena klesnout o stovky korun za denní platbu.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0