AZ dodávky Brno, Komárov – pronájem dodávek

Stěhujete se, přepravujete věci či osoby a nemáte vlastní dodávku? V takovém případě se pravděpodobně obrátíte na některou z půjčoven dodávek, které ve Česku fungují. Vyjde vás to totiž rozhodně levněji, než si dodávku hned kupovat.

Pokud jste z Brna či okolí a potřebujete půjčit dodávku či mikrobus, můžete využít služeb půjčovny AZ dodávky Brno, která sídlí v Komárově, na ulici Železniční 5. Pojďme se nyní blíže podívat na to, co jejich služby umožňují a jaké užitkové vozy jsou zde k zapůjčení.

Výhody půjčovny AZ dodávky Brno

Samozřejmě, že tahle půjčovna není jedinou firmou, která nabízí půjčení dodávek v Brně. Proč bychom se tedy měli zajímat právě o tuto autopůjčovnu?

Jejich výhody jsou například v tom, že nabízí půjčení i na krátkou dobu. Některé konkurenční půjčovny vám totiž umožní pronájem dodávek až od několik dnů. Zde je to jinak – půjčí vám dodávku na den nebo klidně i na pár hodin.

Vyloučené zde ovšem není ani dlouhodobé půjčení dodávky, což bývá téměř vždy za výhodnější, vlastně nejlevnější cenu.

Další výhodou, kterou byste u této půjčovny neměli přehlédnout je potom to, že vám půjčí dodávku bez limitu na kilometry, můžete s ní tedy ujet kolik jen chcete, aniž by se vám pak něco připočetlo k ceně za půjčení.

AZ dodávky – ceník

Jak už jsme zmiňovali, zaměřují se tu hlavně na krátkodobý pronájem dodávek.  Proto je ceník zaměřený spíše na půjčení dodávky na jeden den.

az-dodavky-cenik

Další informace, které byste měli při půjčování u AZ dodávky vědět je to, že je zde nutnost zaplacení kauce a také musíte mít sebou určité doklady. Co se kauce týče, ta je 5000 Kč pokud použijete dodávku jen v ČR, pokud si ji však chcete půjčit do zahraničí, potom je kauce 10 000 Kč.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0