Dodávky Express CZ Praha 5 – půjčovna dodávek

Když jsme objevili půjčovnu dodávek Dodávky Express, vypadalo to, že jsme narazili na nejlevnější půjčovnu dodávek v Praze. Jsou jejich služby opravu tak levné a vyplatí se půjčit si dodávku u nich?

Na to se snažíme odpovědět v tomhle článku, kde se zaměříme na detailní pohled na tuto půjčovnu, na jejich ceny a samozřejmě také reference a zkušenosti ostatních.

Výběr půjčovny dodávek je určitě věc, kterou není potřeba nijak „hrotit“ ovšem není radno to ani podceňovat. Občas totiž můžete využít levnějších půjčení, ale budete potřebovat zaplatit kauci, anebo dostanete starý a neservisovaný vůz. Jak to je s půjčovnou Dodávky Express?

Co nabízí jejich vozový park?

V případě,  že si chcete půjčit dodávku anebo pickup typu Caddy, máte v této půjčovně možnost vybrat si z několika druhů vozidel. Nabízí asi 16 modelů, mezi kterými najdete například VW Caddy Maxi, Ford Transit v několika variantách a také Ford Minibus.

Ceny začínají už na 500 Kč za den, ale to ovšem v případě Volkswagenu Caddy, což je vůz, který se nedá počítat mezi klasické dodávky. Ceny za Ford Transit ovšem začínají už na 600 Kč/den, což je na Prahu velmi příznivá cena.

Kontaktní údaje

 

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0