Levný Rent cars – půjčovna Praha

Nemáte k dispozici vůz, protože si ho vzala vaše partnerka, nebo jste ho nechali na určitou dobu v autoservisu? A, nebo si chcete zkrátka jen tak vyjet, aniž byste o tom měli komukoli říkat? Ať už máte důvod k půjčení auta jakýkoli, je tu naše autopůjčovna LEVNÝ RENT CARS, která nabízí něco více než konkurence.

Tak tohle se můžeme dočíst na webových stránkách půjčovny LEVNÝ RENT CARS. Je ovšem půjčení auta či firmy u této firmy opravdu výhodné a měli bychom si vybrat právě tuto půjčovnu?

Když se podíváme na vozový park a ceny, dozvíme se hned to nejdůležitější, co nás zajímá. Co se týče vozů, které mají v nabídce – nabídka není zrovna široká, ovšem vybrat se tam dá. Dá se říct, že je tohle hlavně autopůjčovna a tak zde užitkových vozů nemají mnoho, vlastně jen tyhle dva vozy:

  • Fiat Doblo (pickup)
  • Iveco Turbo Daily

Ceny ovšem nejsou špatné. Krátkodobé půjčení dodávky se zde spíše nevyplatí, protože při půjčení dodávky na den vás to vyjde na 900 kč. Na lepší cenu se ovšem dostanete, když si půjčíte dodávku alespoň na 27 dnů, v takovém případě se dostanete na cenu 600 Kč/den.

K ceně za pronájem je ovšem potřeba dočasně započítat i kauci, kterou vám sice vrátí, ale platit ji musíte. Tato kauce je v případě dodávky i pickupu Fiat Doblo 5 000 Kč.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0