OK Autopůjčovna Uherské Hradiště

Sháníte dodávku na Uherskohradišťsku anebo Zlínsku, ale nemůžete najít žádnou půjčovnu, která by měla zrovna volné vozidlo? Anebo hledáte dodávku na převoz věcí a vystačíte si jen s levnější dodávkou?

V takovém případě pro vás máme tip na pravděpodobně nejlevnější půjčovnu dodávek na Zlínsku a tou je OK Autopůjčovna. V jejich nabídce najdeme sice jenom jednu dodávku, ovšem za opravdu nízkou cenu.

Půjčení na jeden den začíná na 600 Kč v případě kratší doby půjčení, pokud však využijete pronájem alespoň na 15 dnů, dostáváte se na cenu pouhých 500 kč denně.

Jakou dodávku půjčí?

OK Autopůjčovna Uherské Hradiště má v nabídce dodávku Volkswagen Transporter. Podle fotky jde sice o starší model, ale vypadá zachovale. Zde je krátký popis tohoto užitkového vozu:

  •  Motor: 2,4 D Výbava: tažné zařízení, náhon 4×4

Kvůli tomu, že mají v nabídce jen jednu dodávku a ještě za tak nízkou cenu, se dá očekávat, že bude často vypůjčená. Pokud vás tedy tahle nabídka oslovila a hledáte opravdu levné půjčení dodávky v Uherském hradišti či na Zlínsku, využijte toho. Číslo pro objednání dodávky je 725 120 842 anebo 605 790 090 .

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0