Pronájem dodávek Brno Řečkovice – Jorge s.r.o.

Když si chcete půjčit dodávku rychle a zároveň levně, je občas lepší podívat se po nějakém soukromníkovi, který sice nemá plný vozový park dodávku VW, Fordu, Citroen či Hyundai, ovšem má výhodné ceny a dodávky velmi často dostupné. Dá se říct, že jednou z takových menších půjčoven patří i půjčovna na okraji Brna, v Řečkovicích.

Jde o službu, kterou najdete na webu Jorge.cz. Ten sice nepůsobí nijak profesionálně, ovšem dočtete se zde, že firma funguje už 15 let, což rozhodně není málo.

Jak se z jejich internetové vizitky můžeme dočíst, firma se primárně na půjčování dodávek nezaměřuje, mezi jejich priority patří vybavování kanceláří a podnikatelských prostor, ovšem dodávku vám půjčí.

Nejlevnější pronájem dodávek v Brně?

Když se podíváme na sekci půjčovna dodávek, zjistíme, že firma Jorge.cz má velmi příznivé ceny. Jen málokdy se u půjčovny dodávek vidí cena za pronájem dodávky na jeden den 500 Kč a tady tomu tak opravdu je.

Mají sice v nabídce jen jednu dodávku, jde ovšem o Mercedes Sprinter 211, takže nečekejte žádného starého a rozpadlého Transita.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0