Půjčit si dodávku či užitkový vůz zabere jen pár minut!

Podnikatelé a živnostníci, kteří se pohybují v různých průmyslových sférách, se neobejdou bez spolehlivého užitkového vozu. Ať už ho potřebují na převážení zboží, spotřebního materiálu, nábytku, nářadí a malých strojů, dodávka přijde vhod.

Autopůjčovna dodávek

Všichni moc dobře víme, že nic nevydrží věčně. Dokonce se může auto porouchat a potřebuje opravu. Pokud bez něj nemůžete fungovat, vyzkoušejte půjčení dodávky. Věřte, že je proces rychlý a potřebujete k němu jen pár drobností.

autopujcovna-dodavekPakliže se chystáte navštívit autopůjčovnu dodávek, připravte si řidičský průkaz skupiny B a občanku. Jestli jste podnikatel, tak s sebou přineste živnostenský list nebo výpis z OR. Sepsání smlouvy trvá asi 10 minut.

Poté nastartujete a odjíždíte. Ke každému vozu náleží i fullservis, což ocení každý zákazník. Podívejte se na internetové stránky AC Půjčovna, kde lze pronajmout auto minimálně na 7 dní. K dispozici jsou malé, střední anebo velké dodávky, vozy s mrazákem furgon anebo skříň, náklaďáky, minibus, valník s plachtou i automobily se speciální nástavbou.

Jak postupovat?

Pokazila se vám dodávka? V tomto případě pomůže autopůjčovna dodávek. Rozmyslete si, jaký vůz je pro vás nejlepší. Někdo sáhne po velkém a prostorném modelu, dalšího nadchne menší užitkový automobil, jiný se spokojí s klasickou dodávkou. Připravte si řidičský a občanský průkaz. Přichystejte si finanční obnos na zaplacení zálohy. Jakmile dodávku vrátíte, bude vám navrácena. Zeptejte se pracovníka na všechno potřebné. Myslete na to, že musíte vrátit auto v pořádku. Objevily se skryté podmínky, které nebyly nikde uvedeny? Raději se obraťte na jinou společnost.

AC Půjčovna v Praze 8 poskytuje také dlouhodobý pronájem. Mrkněte na webové stránky a vyberte si ideální dodávku či užitkový vůz za příjemné ceny.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0