Půjčovna aut a dodávek Liberec

Autopůjčovna Budín má celkem čtyři pobočky – v Liberci, Mladé Boleslavi, Železném Brodě a Jičíně. Ve své nabídce má aktuálně osm různých osobních vozů značek Škoda (většina vozového parku) a jeden Peugeot.

Vozy mají různé specifikace a velikosti, takže si každý vybere to, co mu bude nejvíce vyhovovat.

Jaké jsou podmínky půjčení?

Kdo si chce půjčit vůz, musí disponovat platným řidičským průkazem skupiny B. Do této skupiny spadají všechna nabízené vozy.

Další podmínkou je, že průkaz musí být minimálně jeden rok platný. Dále je nutné k němu doložit i občanský průkaz nebo jiný uznávaný doklad totožnosti. K vozidlu náleží asistenční služba od pojišťovny ČSOB, která kryje všechny případné poruchy a havárie na cestě.

Nutno ovšem podotknou, že spoluúčast na havarijním pojištění činí 5 %. S vozem je možné vyjet i do zahraničí, ovšem je nutné o této skutečnosti předem informovat půjčovnu.

Pokud tak neučiníte, riskujete, že v případě technického problému půjdou všechny náklady za vámi. Za každý vůz také zaplatíte vratnou kauci, která činí vždy minimálně 3 000 korun a která slouží k pokrytí případných výdajů při nedodržení podmínek půjčení vozu.

Dvě různé sazby

Na nabízená vozidla se vztahují dvě různé sazby. Buď si můžete půjčit vůz s omezeným denním nájezdem kilometrů (200 km za den, nadlimitní kilometry se připlácí podle ceníku), nebo si připlatit zhruba 200 korun za den a v ceně pak máte neomezený nájezd kilometrů.

K dispozici jsou také speciální víkendové zápůjčky. Ty platí od pátečních patnácti do pondělních deseti hodin ráno a jsou značně zvýhodněné oproti běžné sazbě.

Samozřejmě také platí, že na čím delší dobu si vůz půjčíte, tím nižší částku za jeden den zaplatíte. Takže zatímco při půjčení jedničkové Fabie na jeden den zaplatíte 700 korun, pokud si vůz chcete půjčit na více než 15 dnů, už je to jen 350 korun.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0