Půjčovna aut a dodávek Zlín

Autopůjčovna Janouš ve Zlíně je zaměřená na půjčování dodávkových vozidel a mikrobusů, tedy těch druhů aut, které se valné většině lidí vyplatí vlastnit pouze krátkodobě, formou vypůjčení.

Dodávky jsou výhodné hlavně při stěhování nebo potřebě převézt větší množství materiálu. Mikrobus se zase může hodit, když chcete někam jet ve větší skupině lidí, protože kromě řidiče uveze ještě dalších devět lidí.

Řídit může skoro kdokoliv

Výhodou dodávek a mikrobusů je, že neváží víc, než 3,5 tuny. To znamená, že je možné je řídit s běžným řidičským oprávněním pro skupinu B. Kromě něj budete při půjčení potřebovat ještě občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Při vypůjčení je potřeba složit vratnou kauci ve výši pět tisíc korun, která je v případě poškození vozu použita na částečné pokrytí výdajů a v případě bezproblémového vrácení vozu je vám vyplacena zpět.

Dále je tu i podmínka, že musíte mít věk minimálně 21 let a nejméně dva roky platný řidičský průkaz příslušné skupiny. Pokud si vůz půjčujete na firmu či živnost, je nutné doložit ještě živnostenský list, případně výpis z obchodního rejstříku.

Moderní vozový park

Všechny vozy v nabídce jsou novějšího data výroby. Máte tedy jistotu, že nebudete jezdit starými vozy na hranici rozpadnutí.

Vozidla pocházejí od výrobců Fiat a Peugeot (dodávky), Citroen a Renault (mikrobusy), tedy od firem, které mají s těmito druhy vozů bohaté zkušenosti a jsou oblíbené po celé Evropě. Všechny vozy jsou také vybavené moderními bezpečnostními i komfortními prvky.

U všech tedy najdete airbagy, posilovač řízení, ovládání oken v elektrice a u některých také systém ABS nebo automatickou klimatizaci.

Možnost individuální dohody

Při dlouhodobém pronájmu je možné domluvit také individuální ceny. Jinak standardně platí, že na čím delší dobu si vozidlo půjčíte, tím výhodnější cenu za den dostanete podle platného tarifu. Pozor však na denní limit ujetých kilometrů, který činí 350 km. Za každý kilometr navíc zaplatíte částku dle ceníku.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0