Půjčovna aut a dodávek Zlínsko

Autopůjčovna Excelentcar je skvělou volbou pro situace, kdy si potřebujete vůz pouze půjčit. Má dvě pobočky, jednu v Olomouci, druhou pak pro oblast Zlína a Uherského Hradiště.

V její nabídce najdete jedenáct různých osobních vozů různých tříd a velikostí, takže si můžete vybrat to, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Kdo a jak si může půjčit?

Abyste byli způsobilí pro pronájem vozidla z této půjčovny, musí vám být nejméně 20 let a mít alespoň dva roky řidičský průkaz skupiny B.

Všechny nabízené vozy mají hmotnost do 3,5 tuny, takže na ně stačí toto běžné řidičské oprávnění. Dále budete muset předložit občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti a zaplatit vratnou kauci na vozidlo, která se pohybuje ve výši pět až deset tisíc korun.

Ve výjimečných případech si půjčovna vyhrazuje právo požadovat ještě výpis z rejstříku trestů. S vozidlem je možné vycestovat i do zahraničí, pokud tento záměr oznámíte předem a pokud se budete pohybovat v mezích Evropské unie.

Co získáte v ceně?

ExcelentCar je poměrně benevolentní, a nijak neomezuje počet ujetých kilometrů. Ke každému vozidlu je samozřejmostí povinné ručení i havarijní pojištění včetně asistenční služby.

Všechny vozy jsou také opatřené dálniční známkou pro Českou republiku. Dále je možné zapůjčit dětskou sedačku, sněhové řetězy, střešní box nebo satelitní navigaci GPS.

Pokud budete mít zájem o dlouhodobý pronájem, půjčovna nabízí možnost přistavit vozidlo kdekoliv po celé České republice.

Doplňkové služby

Další výhodou je, že ExcelentCar nabízí také dodatkové služby jako je autodoprava a stěhování. V případě autodopravy je možné po celé Evropské unii přepravovat zboží a náklady malou dodávkou do 3,5 tuny. Stěhování v oblasti Brna včetně pracovníků stěhovací služby se zapůjčením dodávky je také možné.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0