Půjčovna dodávek Becker Ústí nad Labem

Služby komplexní půjčovny dodávek v Ústí nad Labem nabízí firma Becker, která vám ve vyhledávání vyskočí pravděpodobně jako první, když budete hledat půjčení dodávek v Ústí nad Labem.

Konkurence v tomto městě tolik není, určitě ne tolik jako je půjčoven dodávek v Praze. Podívejme se proto na tuto firmu trochu blíže a prověřme si, zda se půjčení dodávky u společnosti Becker vyplatí.

Rezervace online? Nefunguje…

Jako hlavní výhodu této půjčovny jsme chtěli uvést to, že nabízí rezervace přes internet. Proklikli jsme se tedy na podstránku, kde ovšem není žádný formulář, kterým bychom si mohli dodávku rezervovat.

Musíme tedy doufat, že funguje rezervace půjčení dodávky alespoň emailem, po telefonu anebo osobně přímo na pobočce.

Vozový park

Vozový park půjčovny v Ústí nad Labem není příliš široký, ovšem důležitější je to, jak moc jsou dodávky využívané a zda právě v čase, kdy o ně budete mít zájem, bude nějaká volná k půjčení.

V nabídce jsou tyto modely:

  • Citroen Jumper
  • Fiat Ducato
  • Renault Master

Ceník půjčovny Becker

Ceny půjčovny Becker z Ústí nad Labem není zrovna ten nejlevnější. Ceny za jeden za půjčení těchto dodávek totiž začíná až na 1000 Kč/den. Je zde ovšem šance na „slevu“.

Půjčovna Becker totiž nabízí i dlouhodobé půjčení dodávek a vy se v takovém případě můžete dostat na částku třeba 660 Kč/den (v případě měsíčního pronájmu).

Půjčení dodávek s kaucí

Tato půjčovna vám dodávky zapůjčí, je ovšem potřeba zaplatit kauci, což je taková forma zálohy při půjčování dodávky. U půjčení klasické dodávky je kauce 6000 Kč, u plachtových dodávek potom 12 000 Kč a v případě, že si zapůjčíte také navigaci zaplatíte za kauci ještě 1000 Kč navíc.

Kontaktní údaje

http://autobecker.cz/ | Mobil: 774 374 366 | Adresa: Šafaříkovo náměstí 876/6 Ústí nad Labem – Střekov 400 03

 

2 Comments
  1. […] vozů, která funguje v Ústí nad Labem je půjčovna VACARS. Tato půjčovna patří kromě půjčovny Becker a půjčovny AutoPatzelt mezi firmy, které můžete využít když potřebujete vycestovat […]

  2. […] nad Labem funguje několik půjčoven aut a dodávek. Nedávno jsem na našem webu zmiňovali půjčovnu dodávek Becker Ústí nad Labem a dnes se podíváme na jejich konkurenci. Tentokrát jde o půjčovnu aut a dodávek PatzeltAuto. […]

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0