Půjčovna dodávek Czechocar Praha 1

Potřebujete odvést na letiště a do klasického taxiku se nevejdete? Anebo hledáte firmu, která zajišťuje převoz větších skupin lidí a potřebovali byste si pronajmout minibus či mikrobus 8 + 1 i s řidičem?

V takovém případě se můžete podívat na služby firmy CzechoCar Praha. Tato firma se nezaměřuje jen na půjčování dodávek a užitkových vozů v Praze, mají také autobazar a poskytují i služby ubytování.

Půjčovna aut a dodávek Praha

Vozidla, která si můžete u firmy CzechoCar vypůjčit se dají rozdělit hned do několika kategorií. Ano, jde opravdu o širokou nabídku vozidel, jde rozhodně o větší firmu. Vozidla se v půjčovně dělí do skupin podle cen a rozměrů vozidel.

Nejmenší a zároveň nejlevnější osobní vozy jsou tak v kategorii Mini Economy, o třídu výš je potom Economy, dražší pronájmy aut jsou pak ve třídě Compact. Řada vozů Škoda Octavia je v sekci Intermediate a takhle to pokračuje ještě několika skupinami.

Najdeme zde SUV, dodávky pro 8 lidí, dodávky na převoz věcí a stěhování a dva luxusní vozy Mercedes-Benz. Kompletní nabídku vozidel z autopůjčovny CzechoCar si můžete prohlédnout zde – http://www.czechocar.cz/autopujcovna-nabidka/

Dodávky od CzechoCar

Standardní dodávky jsou v nabídce dvě a to Opel Vivaro a Peugeot Boxer. Cena za půjčení na jeden až dva dny je velmi vysoká, zaplatíte 2000 Kč. Ovšem pokud si půjčíte na více dnů, ceny klesají. Při dlouhodobém vypůjčením dodávky se tak můžete dostat na ceny až 733 Kč/den (při půjčení na měsíc).

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0