Půjčovna dodávek Dracar

V široké konkurenční nabídce dodávek v Praze funguje půjčovna dodávek a automobilů s názvem Dracar. Na reklamy jejich služeb jste už možná narazili na internetu.

Podívejme se však na to, jak si tato autopůjčovna vede mezi ostatními, jak výhodné jsou jejich ceny, co nabízí vozový park a konečně také na to, jaké jsou reference, zkušenosti a hodnocení ostatních zákazníků, kteří si dodávku v půjčovně Dracar v minulosti vypůjčili.

Výhody jejich služeb

Jednou z výhod této firmy je to, že kromě služeb půjčovny dodávek nabízí také služby pneuservisu a autoservisu, takže pokud potřebujete udělat revizi vašeho vozu, můžete to zvládnout při jednom.

Na jejich webu jsme také nenalezli žádné informace o tom, že by chtěli před půjčením zaplacení kauce. Je tedy možné, že tato půjčovna dodávek v Praze kauci nevyžaduje.

Co se týče limitů dodávky v kilometrech, omezení zde jsou, ale až od 4000 km na měsíc, denní limit je potom 500 km. Výhodou je ovšem to, že máte na dodávce vždy i dálniční známku.

Jaké dodávky půjčují?

  • Ford Transit Long
  • Ford Transit New
  • Ford Transit New Extra
  • Ford Transit Kombi New Extra
  • Ford Transit Kombi New 2,0
  • Ford Transit 2,0 TDI

Levné půjčení dodávek v Praze

Pokud hledáte opravdu levné půjčení dodávky v Praze i na jeden den, potom je Dracar služba, která vás může zaujmout. Nabízí totiž půjčení jejich nejhoršího modelu Ford Transit už od 500 Kč/den.

Kde půjčovnu Dracar najít

Půjčovna Dracar má podle mapy sídlo v rohu na křižovatce ulic Braunerova a Konšelská. Měli byste jí podle navigace najít bez problémů. Otevírací půjčovní doba je do 19:00 od pondělí do pátku, o víkendech mají otevřeno pouze pro případy vrácení dodávek.

Kontakty

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0