Půjčovna dodávek Happy doprava

Půjčit si dodávku může být výhodné, pokud potřebujete převézt větší věci z místa na místo, nebo pokud chcete najednou převézt to, kvůli čemu byste se s běžným osobákem museli otočit několikrát a zbytečně projeli pohonné hmoty.

Happy Doprava není klasickou půjčovnou v pravém slova smyslu, ale firmou, která zařídí vše za vás – nabízí možnost vnitrostátní i mezinárodní dodávkové autodopravy dodávkami do 3,5 tuny. Jejich činnost je celorepubliková, přestože sídlí v severomoravské Orlové.

Kdykoliv a kamkoliv

Hlavní výhodou je, že Happy Doprava poskytuje službu nákladní taxi. To znamená, že vám během jedné hodiny přistaví dodávku a vás tak nezaskočí ani nenadálá potřeba rychle něco odvézt.

Toto samozřejmě platí jen pro Orlovou a blízké okolí, kde je přistavení do hodiny opravdu reálné. Celá objednávka se dá vyřídit telefonicky – stačí si smluvit termín, odkud kam se pojede, co se poveze, a ihned vám bude vykalkulována cena.

Jediné omezení je dané vozovým parkem a tím, co se do něj vejde. K přepravě se používají dodávkové vozy typu Peugeot Boxer. Maximální hmotnostní limit nákladu činí 1400 kilogramů.

Nejenom přeprava

Happy Doprava není jen o tom, že převezou materiál z místa na místo. Součástí objednávky mohou být také pracovníci, kteří vám se stěhováním či vynášením materiálu pomohou.

Je možné objednat také svoz nepotřebných věcí na skládku odpadů či do sběrného dvora. Zajímavou možností je pak nabídka svozu nového nábytku z obchodních domů až k vám.

Nemusíte si tedy lámat hlavu s tím, jak dostanete domů svou nově zakoupenou postel. V případě potřeby a včasné domluvy je možné smluvit si i montáž.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0