Půjčovna dodávek Karel Stinka – Horní Počaply

Půjčení dodávek ve Středočeském kraji není většinou nejlevnější, pokud se vám nepodaří objevit některou z půjčoven dodávek, která není tolik známá a ani předražená.

Možná, že právě takovou půjčovnou je služba Karla Stinky, který nabízí půjčení dodávek v Horních Počaplích (severně od Prahy, mezi Litoměřicemi a Mladou Boleslaví).

Tato firma se zaměřuje především na autodopravu, půjčení vozů a případnou přepravu, když potřebujete odvést nepojízdné vozidlo.

Vozový park

Jejich vozový park nabízí několik dodávek, ze kterých si určitě vyberete. V nabídce mají totiž především užitková vozidla, kterých je celkem šest. Jde o tyto modely:

  • Nissan Interstar dCi 120 Maxi KLIMA
  • Ford Transit 350M Bus 9 míst + klima
  • IVECO Daily 35 S12 valník s plachtou
  • Iveco Daily 35 valník
  • Iveco Daily 35S 12
  • FORD Transit 350

A co ceny půjčovny?

Ceny půjčovny jsou sice ve standardních situacích klasické a nejde o žádné levné půjčení dodávky. Na den vás vyjde půjčení dodávky zhruba na 1200 – 1500 Kč, záleží potom ještě na tarifu, který si zvolíte.

Tarify v nabídce jsou totiž dva a to pro krátkodobé půjčení a pro půjčení na delší cesty. V případě, kdy víte, že s dodávkou najedete větší počet kilometrů je lepší si pronajmout dodávku na bezlimitní tarif, kdy neplatíte žádnou platbu navíc za ujeté kilometry.

V případě, že však chcete něco převést jen do vedlejšího města či blízko, do vzdálenost cca 100 Km, je výhodnější půjčení dodávky v tarifu Region, což znamená, že zaplatíte nižší základní sazbu za půjčení /ovšem v případě překročení limitu kilometrů doplácíte/.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0