Půjčovna Vtrans Staré Město

Občas se může každému z nás stát nečekaná situace, kdy potřebujeme přepravit větší věci, ať už jde o nábytek při stěhování anebo například vybavení obchodu. V takovém případě se rozhodně hodí mít po ruce dodávku.

Když ale nemáte nikoho v rodině či ze známých, kteří by vám mohli dodávku půjčit, musíte se obrátit na firmu, která se na tohle specializuje. Právě ve Starém Městě jedna taková autopůjčovna funguje.

Jde o firmu Vtrans, která má v nabídce hned několik dodávek, takže je velká šance, že právě pro vás budou mít jednu volnou.

Vozový park půjčovny dodávek Vtrans

Co se týče nabídky vozidel a užitkových vozů, můžete si zde vybrat z několika modelů Fordu Transit. Celkem jich mají v nabídce 6, vždy jde o mikrobusy na přepravu osob.

Ve všech případech jde o modely 8+1, takže jsou ideální při cestování, když potřebujete převést lidi na svatbu či oslavu anebo se chcete přepravit na letiště.

Ceny za půjčení dodávek jsou většinou 1000 až 1100 Kč, při dlouhodobém pronájmu cena klesá. U každé dodávky je denní limit na počet najetých kilometrů, většinou je zde hranice 250 Km.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0